+48 22 364 15 15
00 - 867 Warszawa ul. Chłodna 51

Praca

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Warszawa, Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Olsztyn, Lublin, Bydgoszcz, Katowice, Białystok
Nr ref: PH/www/2015

Zadania:

  • Sprzedaż programów świadczeń pozapłacowych/benefitów pozapłacowych
  • Badanie potrzeb klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
  • Przygotowywanie ofert dostosowanych do wymagań klientów
  • Doradztwo merytoryczne z zakresie programów świadczeń pozapłacowych
  • Negocjacje w imieniu Spółki warunków współpracy i umów handlowych,
  • Współudział w tworzeniu strategii sprzedaży produktów/usług EIEM

Oczekiwania

  • Min 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do Klientów Biznesowych
  • Min 1 rok doświadczenia w sprzedaży usług do HR
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe w obszarze sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja
  • Dyspozycyjność (w tym wyjazdy służbowe)
  • Wysoka samodzielność, umiejętności planowania pracy, zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excell )

Oferujemy:

  • Wyjątkowy system wynagrodzenia umożliwiający osiągnięcie dochodów pasywnych
  • Pracę w starannie dobranym zespole o bardzo wysokich kwalifikacjach, nastawionym na sukces i wyniki
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Realny wpływ na rozwój rynku innowacyjnych świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Program pozapłacowych benefitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: rekrutacja@eiem.pl