O nas

Europejski Instytut Ekspertyz Medycznych powstał po to, by pomagać osobom dotkniętym poważnymi chorobami.

Misja firmy

Pomagać chorym w uzyskaniu dostępu do najlepszych lekarzy i ośrodków medycznych na świecie.

Cel firmy

Uczynić z drugiej opinii medycznej w Polsce obowiązkową procedurę w procesie diagnostycznym w przypadku zachorowań zagrażających życiu.

Dostęp do najlepszych lekarzy i ośrodków medycznych w Polsce i na świecie

Pomoc polega na zapewnieniu chorym dostępu do najlepszych lekarzy i ośrodków medycznych w Polsce i na świecie. Nie wszyscy lekarze mają równy dostęp do wiedzy medycznej, do najlepszych praktyk lekarskich czy też do najnowszych osiągnięć naukowych.

Dostęp do światowej wiedzy eksperckiej z zakresu medycyny

Nie wszyscy lekarze pracują w jednakowo efektywnych systemach ochrony zdrowia czy też jednakowo dobrze wyposażonych ośrodkach medycznych. Z drugiej strony nie wszyscy pacjenci mają wiedzę o możliwościach w zakresie wymiany informacji, jakie daje im współczesny świat.

Głównym celem jest unikanie błędów lekarskich w leczeniu pacjentów

Głęboko wierzymy, że dzięki naszemu powołaniu przyczyniamy się do zniwelowania tych różnic dla dobra ludzi chorych i poszkodowanych.

Doświadczeni lekarze i menedżerowie z branży medycznej

Europejski Instytut Ekspertyz Medycznych jest zarządzany przez lekarzy, doświadczonych menedżerów z branży medycznej i finansowej, których połączył wspólny cel: zbudowania marki, która będzie referencją w kraju i zagranicą.